Akhisarlı Aile Hekimi Hayatını Kaybetti

28 Ocak 2022 Saat: 11:54
Akhisarlı Aile Hekimi Hayatını Kaybetti
Aile hekimi olarak görev yapan ve kanser tedavisi de gören Zehra Öztürk (50), koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Evli ve 2 çocuk annesi Öztürk'ün cenazesi, memleketi Akhisar ilçesinde toprağa verildi.

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi
Akhisarlı Aile Hekimi Hayatını Kaybetti
Haber Merkezi
Aile hekimi olarak görev yapan ve kanser tedavisi de gören Zehra Öztürk (50), koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Evli ve 2 çocuk annesi Öztürk'ün cenazesi, memleketi Manisa'nın Akhisar ilçesinde toprağa verildi. Alınan bilgiye göre Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Güllük Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Dr. Zehra Öztürk'ün Covid-19 testi pozitif çıktı. Aynı zamanda meme kanseri tedavisi de gören Öztürk, sağlık durumunun kötüleşmesi üzerine Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Bir süredir hastanede koronavirüs tedavisi süren Öztürk, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Evli ve 2 çocuk annesi Öztürk'ün cenazesi, memleketi Akhisar ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.
TTB'DEN ÖZTÜRK İÇİN BAŞSAĞLIĞI MESAJI
Türk Tabipleri Birliği'nce (TTB) Zehra Öztürk için yayımlanan taziye mesajında ise "Bursa Güllük Aile Sağlığı Merkezi'nde görev yapan Aile Hekimi Dr. Zehra Öztürk'ü Covid-19 nedeniyle kaybettik. Ailesine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı diliyoruz" ifadelerine yer verildi.
YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız