Bakırlıoğlu:Sevgi Kazanacak!

8 Mayıs 2023 Saat: 12:01
Bakırlıoğlu:Sevgi Kazanacak!
Seçim çalışmalarına Akhisar’da devam eden CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar Erzurumlular Derneğini ve Balkan Göçmenleri Derneğini ziyaret etti.

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Bakırlıoğlu:Sevgi Kazanacak!

Akhisar Haber Merkezi

Seçim çalışmalarına Akhisar’da devam eden CHP Manisa Milletvekili Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu Akhisar Erzurumlular Derneğini ve Balkan Göçmenleri Derneğini ziyaret etti.

CHP’li Bakırlıoğlu’na Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu ve Millet İttifakı ilçe başkanları eşlik etti.

Akhisar Erzurumlular Derneği ziyaretinin ardından basın açıklaması yapan CHP’li Bakırlıoğlu Erzurum’da meydana gelen, Ekrem İmamoğlu ve mitinge katılan vatandaşlara yönelik organize saldırıları kınadığını ve seçimi kaybedeceğini anlayan AKP ve saray ahalisinin organize kötülük peşinde, toplumun arasında nifak sokma peşinde olduğunu söyledi. Organize kötülük kaybedecek, sevgi kazanacak.

Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahim Doğan ve yönetim kurulu üyelerine misafirperverlikleri için teşekkür eden Bakırlıoğlu konuşmasında Akhsiar’da yaşayan Erzurumlu hemşerilerimiz “dadaş” misafirperverliği ile bizleri en güzel şekilde ağırladırlar. Akhisar’da yaşayan Erzurumlu hemşerilerimize çok teşekkür ederiz.

Birleşe Birleşe Kazanacağız

Erzurum’da AKP’li belediye başkanının provakasyonu, valinin ve emniyet müdürünün seyrettiği elim saldırı milletimizden büyük tepki aldı. Attıkları taş kendilerini vurdu.

Vatandaş barış ve huzur istiyor. AKP’nin bu tür saldırılarından düşmanlıklarından bıktı.

Onlar ayrıştıracak, biz birleştireceğiz. Onlar saldıracak, biz huzur getireceğiz. Sonuçta Birleşe birleşe kazanacağız ifadelerine yer verdi.

Ülkeye Huzur Gelecek

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği Başkanı Tunay Gül ve yönetimini de ziyaret eden Milletvekili Bakırlıoğlu bu ülkede yaşayan herkes gelenekleri, inançları ve  kültürleriyle bizim zenginliğimizdir dedi.

Bakırlıoğlu sözlerini şöyle sürdürdü. Balkan göçmenlerine karşı ırkçı ve faşist söylemlerden hepimiz rahatsızız. Bir parti liderinin göçmenlere Tito artığı, ajan gibi sözler sarf etmesi kabul edilemez.

14 Mayıs’ta göçmen yurttaşlarımız barış, kardeşlik ve huzur için Kemal Kılıçdaroğlu’na ve Millet İttifakına oy verecek.

Dutlulu; Her Şey Çok Güzel Olacak

Akhisar Balkan Göçmenleri Derneği ve Erzurumlular Derneği ziyaretlerinde konuşan Belediye Başkanı Besim Dutlulu;  seçildiğim gündem bu yana tüm hemşerilerime ayrımsız hizmet veriyorum. İktidar olduğumuzda da herkes hizmetlerden eşit yararlanacak.

Ülkede yaşayan herkesle kardeşlik duygularıyla birlik ve beraberlik içinde seçime gideceğiz. Seçimler darbe değil demokrasi bayramladır.

14 Mayısta her şey çok güzel olacak ifadelerine yer verdi.

 
YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız