Bayram öncesi helikopterli trafik denetimi

29 Nisan 2022 Saat: 20:28
Bayram öncesi helikopterli trafik denetimi
Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğünün ortak çalışmasıyla Akhisar Devlet Karayolu ve Manisa-Akhisar Devlet Karayolunda helikopter destekli trafik denetim yapıldı.

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Bayram öncesi helikopterli trafik denetimi

Haber Merkezi - MHA
Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğünün ortak çalışmasıyla Salihli-Gölmarmara-Akhisar Devlet Karayolu ve Manisa-Akhisar Devlet Karayolunda helikopter destekli trafik denetim yapıldı. Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Manisa İl Emniyet Müdürlüğünün ortak çalışmasıyla Manisa-Turgutlu Devlet Karayolu, Salihli-Gölmarmara-Akhisar Devlet Karayolu ve Manisa-Akhisar Devlet Karayolunda bugün 09.30-11.30 saatleri arasında, Aydın Jandarma Filo Komutanlığından görevlendirilen helikopter desteğiyle trafik denetimi yapıldı.
Faaliyete Manisa İl Jandarma Komutanlığına bağlı 6 Jandarma Trafik Timi, 3 Motosikletli Trafik Timi, 1 Motosikletli Asayiş Timi, 6 Jandarma Asayiş Timi ile Manisa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı 5 Bölge Trafik Ekibi olmak üzere toplam 62 personel katıldı. Denetim sonucunda 1.114 araç kontrol edilirken, trafik ihlali yapan 71 araç ve sürücüsüne trafik idari para cezası uygulandı. 9 aracın trafikten men edildiği uygulamada UYAP kaydı (ifadesi alınması hakkında yakalama kaydı) ile aranan 1 şahıs da yakalandı.


YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız