Uçurumdan Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti

3 Mayıs 2022 Saat: 18:20
Uçurumdan Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti
Gölmarmara’da arkadaşlarıyla birlikte oturdukları tepede alkol aldıktan sonra alkolün etkisiyle bir anda dengesini kaybeden kişi, 60 metre aşağıya düşerek yaşamını yitirdi.

Sezgin Ticaret Akhisar

Akhisar AKM Alışveriş Merkezi

Uçurumdan Düşen Şahıs Hayatını Kaybetti

Haber Merkezi

Gölmarmara’da arkadaşlarıyla birlikte oturdukları tepede alkol aldıktan sonra alkolün etkisiyle bir anda dengesini kaybeden kişi, 60 metre aşağıya düşerek yaşamını yitirdi. Manisa'nın Gölmarmara ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi NATO Tepesi Mevkiinde gece saat 01.00 sıralarında F.C. (41-E), Ş.S. (41-E), S.M. (36-E) ve İsmail Yıldırım (36) isimli şahıslar beraber alkol aldıkları esnada tepedeki kayalıkların uç kısmında oturan İsmail Yıldırım, alkolün etkisiyle dengesini kaybederek yaklaşık 60 metre yükseklikten aşağı düştü. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri İsmail Yıldırım'ın olay yerinde hayatını kaybettiğini tespit etti.

EŞİ HAMİLEYDİ

İsmail Yıldırım'ın 2021 yılında evlendiği ve eşinin hamile olduğu öğrenilirken, meydana gelen olayla ilgili olarak Akhisar Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla Jandarma OYİT ve Jandarma Komutanlığınca soruşturma başlatıldı.
YORUMLAR

Lütfen Resimdeki kodu yazınız